top of page
01_edited.jpg

Magjia e qëndrimit të pafund në hotelin e ëndrrave!

Ju lutemi plotësoni formularin e mëposhtëm për të kërkuar një rezervim. Ne e vlerësojmë interesin tuaj dhe do t'i përgjigjemi kërkesës tuaj sa më shpejt të jetë e mundur. Faleminderit që zgjodhët shërbimet tona!

Formulari u dërgua me sukses!

LOGO BREZOVICA HOTEL.png

NJË DESTINACION EKSKLUZIV PËR RELAKSIM DHE HARMONI NË NATYRË!

Me krenari prezantojmë Brezovica Hotel, një destinacion ekskluziv dhe i mrekullueshëm për të kaluar kohën tuaj.
I vendosur në një oaz të qetësisë dhe natyrës në kodrat e bukura të Brezovicës, ky hotel përfaqëson harmoninë e përsosur mes elegancës dhe komoditetit.

OPERA 04.jpg
PRESIDENCIALE 03.jpg

DHOMAT

Përfitoni nga dhomat e shkëlqyera të hotelit tonë për një qëndrim të këndshëm dhe relaksues!

5S4A5801.jpg

USHQIMI & PIJET

​Gëzoni shijen e mrekullueshme të ushqimit dhe pijeve ekskluzive në hotelin tonë, duke përfshirë një përvojë të paharrueshme gastronomike!

CONFERENCE ROOM 01 copy.jpg

TAKIME & NGJARJE

Krijoni ngjarje të paharrueshme dhe takime të suksesshme në mjedisin perfekt të hotelit tonë, një destinacion i mrekullueshëm për organizimin e eventeve tuaja të rëndësishme!

12-min.jpg

SPA

Rinovoni trupin dhe shpirtin tuaj në SPA-në tonë mahnitëse, një oaz qetësie dhe relaksi në zemër të hotelit tonë!

2R4A3383.jpg

RRETH NESH

Ne jemi hoteli që përfaqëson përsosmërinë e shërbimit, elegancën dhe synimin tonë për të ofruar një eksperiencë të paharrueshme për mysafirët tanë në një mjedis të bukur dhe perfekt!

2R4A3372.jpg

KONTAKTI

Na kontaktoni për më shumë informacion, rezervime ose për të diskutuar nevojat tuaja specifike – ne jemi këtu për t'ju ndihmuar me çdo kërkesë që mund të keni!

Hapni derën e hotelit tonë dhe hyni në një botë të përmbushur me bukuri dhe elegancë. Ambjentet tona të dizajnuara me shije të veçantë janë bërë për t'ju ofruar maksimumin e komoditetit dhe kënaqësisë. Prej momentit që hyni, do të ndiheni tërhequr nga atmosfera jashtëzakonisht relaksuese dhe profesionalizmi i stafit tonë të kujdesit të plotë për klientët.

REZERVONI VENDIN TUAJ NË HOTELIN TONË PËRMES BOOKING.COM PËR TË GARANTUAR NJË QËNDRIM TË MREKULLUESHËM.

LËRNI NUMRIN TUAJ,
NE JU TELEFONOJMË TANI.

Formulari u dërgua me sukses!

01.jpg

HOTELI YNË,

REPUTACAION I MADH.

bottom of page