top of page
SPA 01_edited.jpg

SPA

Përtërirje trupin dhe shpirtin tuaj në spa-në tonë mahnitës, një oaz qetësie dhe relaksi në zemër të hotelit tonë!

PO KËRKONI NJË HOTEL LUKSOZ NË BREZOVICË?

Relaksimi si në ëndrra ju pret në Brezovica Hotels & Resort në 1100 metra lartësi. Një qendër luksoze spa ju ofron një ndjesi unike, duke ofruar tendencat më të fundit në kozmetikë dhe relaks, pajisje moderne fitnesi, pishina për fëmijë dhe të rritur, pishinë speciale me ujë të ftohtë, sauna finlandeze, dhoma me avull dhe qendër masazhi për të gjithë mysafirët e hotelit.

SPA 01.jpg

Ekskluziviteti dhe Personalizimi

FITNESI

Ne e dimë se sa e rëndësishme është një stërvitje e duhur për një trup të shëndetshëm, për këtë arsye, ne ju ofrojmë një palestër të pajisur mirë, në mënyrë që të mund të jeni plot energji dhe të relaksoheni.

B42X3103.jpg

Mirëqenie

KLUB NATE MAGNET

Magnet Night Club një vend më vete! Jo shumë vendpushime mund t'ju ofrojnë një klub privat, argëtues të caktuar për përdorimin tuaj. Ne mundemi! Duke ju ofruar miqve tanë një eksperiencë të jashtëzakonshme pas një dite të gjatë skijimi ose shëtitjeje me muzikë dhe lojëra tërheqëse si tavolina e bilardos, dërrasë me shigjetë, ping-pong dhe përzgjedhje të larmishme pijesh, kokteje tërheqëse të shoqëruara me snack.

B42X2546.jpg

Ekskluzive

Orari i hapjes

Spa

08:00 - 22:30

Kënaqni shqisat tuaja dhe rivendosni ekuilibrin tuaj të brendshëm në banjën tonë të shkëlqyer.

SPA 03.jpg

Klubi i Natës Magnet

21:00 - 01:00

Përjetoni jetën e natës të ripërcaktuar.


 

3.2.jpg

Fitnes

07:00 - 22:30

Ngritni fitnesin tuaj.

SPA 12.jpg

Qendra Aquarius

I shtrirë, Madhështore

Zbuloni një botë të mirëqenies dhe kënaqësisë në hotelin tonë.

SPA COVER.jpg

REZERVONI VENDIN TUAJ NË HOTELIN TONË PËRMES BOOKING.COM PËR TË GARANTUAR NJË QËNDRIM TË MREKULLUESHËM.

LËRNI NUMRIN TUAJ,
NE JU TELEFONOJMË TANI.

Formulari u dërgua me sukses!

01.jpg

HOTELI YNË,

REPUTACAION I MADH.

bottom of page