top of page

Ushqimi & Pijet

​Gëzoni shijen e mrekullueshme të ushqimit dhe pijeve ekskluzive në hotelin tonë, duke përfshirë një përvojë të paharrueshme gastronomike!

RESTORANTI GJETHJA

Në restorantin Gjethja mysafirët mund të përfundojnë një vakt të plotë me një pamje mahnitëse të maleve të Sharrit. Me mobilje të rehatshme ai bën një ambient perfekt për raste të ndryshme, nga konferencat apo festat familjare. Çdo stinë e vitit është e shkëlqyer për të jetuar përvojën e një ngjarje të veçantë. Duke ofruar një menu “A la carte” për drekë dhe darkë, klientët tanë mund të shijojnë gatime nga kuzhina tradicionale dhe ndërkombëtare, si dhe shumë zgjedhje të pijeve të ndryshme. Restoranti Gjethja është një pikë referimi gastronomike falë artit kulinar të shefit tonë.

GJETHJA 01.jpg

Autentike

OPERA LOUNGE BAR

Opera Cafe Bar është vendi ideal për të shoqëruar kafen tuaj të mëngjesit dhe për të mbledhur energjinë e duhur për të nisur ditën apo edhe për t'u çlodhur pas një dite të ngarkuar në Brezovicë. Pavarësisht nëse është një kafe mëngjesi, darkë apo koktej, trajtojeni veten me një moment të shijshëm në çdo kohë të ditës. Menuja e larmishme dhe e pasur ofron kafetë e dëshiruara, çajra bimorë, pije alkoolike dhe joalkoolike, kokteje të ndryshme, birra vendase dhe të importuara, snacks dhe ëmbëlsira të ndryshme. Shijoni një pushim të shijshëm, në çdo kohë të ditës! Barmenët tanë do të dinë t'i bëjnë këto gëzime të vogla të paharrueshme me një gotë shampanjë ose një koktej të shijshëm.

B42X3270.jpg

Sofistikimi

Orari i hapjes

Mëngjesi

08:00 - 10:30

Mëngjesi është një vakt i rëndësishëm, i cili në mënyrë ideale konsumohet brenda një ose dy orësh pas zgjimit. Orari i mëngjesit në fundjavë: 08:00 - 11:00

breakfast-2021-12-09-02-39-33-utc.jpg

Darka

19:00 - 22:30

Darka është një vakt thelbësor, i konsumuar në mënyrë ideale në mbrëmje, duke siguruar ushqim dhe një shans për t'u çlodhur pas një dite të ngarkuar. 

06-min.jpg

Dreka

12:00 - 19:00

Dreka është një vakt i rëndësishëm, i shijuar në mënyrë ideale në mesditë, duke siguruar ushqim dhe një pushim nga aktivitetet e ditës.

03-min.jpg

Restorant

I Shtrirë, Madhështor

Këto vakte janë të rëndësishme për ruajtjen e ushqimit të ekuilibruar dhe të shëndetshëm.

5S4A5801.jpg

REZERVONI VENDIN TUAJ NË HOTELIN TONË PËRMES BOOKING.COM PËR TË GARANTUAR NJË QËNDRIM TË MREKULLUESHËM.

LËRNI NUMRIN TUAJ,
NE JU TELEFONOJMË TANI.

Formulari u dërgua me sukses!

01.jpg

HOTELI YNË,

REPUTACAION I MADH.

bottom of page