top of page
2R4A3383_edited_edited.jpg

RRETH NESH

Ne jemi hoteli që përfaqëson përsosmërinë e shërbimit, elegancën dhe synimin tonë për të ofruar një eksperiencë të paharrueshme për mysafirët tanë në një mjedis të bukur dhe perfekt!

NË ZEMËR TË BREZOVICËS

Shërbimi personal është prioriteti ynë në Brezovica Hotel & Spa. Restorante autentike, të gjalla dhe një qendër e mrekullueshme SPA që ofron përvoja të paharrueshme. Pavarësisht nëse jeni duke planifikuar një pushim familjar, një fundjavë mirëqenieje apo një ngjarje biznesi, Brezovica Hotel & SPA është një strehë qetësie mes peizazhit të lavdishëm malor të Sharrit dhe pellgut kullues të lumit Lepenc.

Brezovica Hotel & Spa është i vetmi hotel me pesë yje në Brezovicë. Mysafirët mund të zgjedhin nga 72 dhoma të mobiluara në një stil luksoz modern, secila prej tyre ofron një pamje spektakolarew mbi gjithë perlë të Brezovicës. Dhomat dhe suitat moderne me dizajn dhe arkitekturë unike kombinojnë një përzierje elegance, funksionaliteti dhe qëndrueshmërie.

NJË BOTË TË VETËN

Komoditetet plotësojnë restorantin Gjethja, bar Opera Lounge, Era Terrace dhe tre dhoma takimesh dhe banketesh. SPA me sipërfaqe 791.5 m² konsiderohet si një nga më të mirat në Brezovicë. Mysafirët mund të shijojnë një pishinë të bollshme të brendshme dhe të jashtme, brenda dhe jashtë saunës finlandeze, një dhomë me avull, brenda dhe jashtë vaskë / xhakuzi, një zonë palestër, trajtime masazhi si dhe netë të mahnitshme vonë në Magnet Club.

THEMELUAR NË VITIN 2018

Vëllezërit Salihu janë pionierët trima të Brezovica Hotel & SPA. Në vitin 2018 blenë pronën e resortit në Brezovicë dhe për herë të parë hapën dyert për mysafirët në janar 2021. Si pronarë të një kompanie DINO, një kompani lider prej 26 vitesh në ndërtim, qeramikë, beton, gërmime dhe gurore, kompania ka parë një orientim të arsyeshëm në fushën e Mikpritjes ku i gjithë ndërtimi i hotelit deri në arkitekturë & interier bëhet nga vetë kompania.

Komoditete & Shërbime

bottom of page